MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 12916368
nr 1291 6368
Fåtöljer
Ett par, 30-tal
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:08:31
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)